MCM English by Michael

Meet Michael

Hello!
Miłość do języka Angielskiego pojawiła się u mnie za sprawą moich rodziców,
którzy od czasów mojego wczesnego dzieciństwa stawiali na moją edukacje w tym zakresie.
Posiadam Certyfikat FCE (wydany przez British Council).
Mam za sobą także pół roku życia w samym Londynie.
Nauczaniem zajmuję się już od prawie 10 lat - kocham to robić, chyba dlatego tak dobrze się w tym odnajduję.
Wrodzone cierpliwość i opanowanie w odpowiednich proporcjach połączone z żywiołowością pomagają mi właściwie podejść do uczniów i ułatwiają tłumaczenie nowych słów, zwrotów oraz zawiłości gramatycznych języka angielskiego.
Wiesz już coś o mnie, teraz ja chciałbym poznać Ciebie - zapraszam na darmowe spotkanie wstępne!

About MCM English

MCM English to dynamiczna, mała wrocławska firma oferująca atrakcyjną możliwość skutecznej, znaczącej poprawy czynnej znajomości języka angielskiego poprzez lekcje na godziny w małych grupach lub korepetycje indywidualne. MCM English to młoda firma, posiadająca grono stałych i zadowolonych klientów.

Dzięki korzystaniu z usług MCM English możesz znacząco poprawić przede wszystkim swobodę i poprawność używania języka angielskiego w rozmowach/spotkaniach biznesowych, prywatnych, w szkole, na uczelni, na wakacjach, na urlopie, stażach lub praktykach zagranicznych, pracując w zagranicznej firmie i wielu innych sytuacjach.

Obecnie trwa rekrutacja nowych klientów – aby się umówić na wstępne spotkanie i pierwszą lekcję (bezpłatną) prosimy kliknąć w  zakładkę “Kontakt” w menu głównym, na górze strony.

Serdecznie zapraszamy!

MCM English by Michael