MCM English by Michael

Serdecznie zapraszamy Ciebie, jeśli :

  • Chcesz zdecydowanie lepiej i swobodniej niż dotychczas używać języka angielskiego w rozmowach/spotkaniach biznesowych lub prywatnych, w szkole, na uczelni, na wakacjach, na urlopie, stażach lub praktykach zagranicznych, pracując w zagranicznej firmie i wielu innych sytuacjach
  • Pomimo, że znasz język angielski, odczuwasz problemy ze swobodnym i/lub poprawnym rozmawianiem w tym języku.
  • Nie znasz języka angielskiego, ale chcesz go opanować, przede wszystkim w zakresie swobodnego i poprawnego mówienia/rozmawiania w tym języku

Dlaczego wybrać zajęcia w MCM English?

Wyobraź sobie, że :

W każdej sytuacji życiowej, która wymaga od Ciebie użycia języka Angielskiego, mówisz płynnie i swobodnie w tym właśnie obcym języku.

Nie zastanawiasz się dłuższej chwili jakiego angielskiego czasu użyć w danym przypadku, bo umysł „sam” Ci go podpowiada, prawie tak samo jakbyś mówił/mówiła po polsku.

Zawsze używasz właściwej konstrukcji gramatycznej, mimo bardzo różnych sytuacji życiowych.

Nie robisz klasycznych pauz typu „yyyy” aby szukać głęboko w pamięci słów, bo znasz je, właśnie – na pamięć.

 

Korzystając ze skutecznej i sprawdzonej Metody Callana oraz mojego 12-letniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego, jestem Cię w stanie tego wszystkiego nauczyć.

 

Jeśli się odpowiednio zaangażujesz i będziesz regularnie chodził/chodziła na zajęcia, efekty przyjdą znacznie szybciej niż podczas klasycznych zajęć/korepetycji, co jest możliwe właśnie dzięki zastosowaniu wspomnianej Metody Callana.